Jeho názory

18. února 2010 v 16:26 | Věrka |  Colin Farrell-Biografie
Colin cvičení za jedno z největších utrpení. "Je to děsná nuda, než se na sebe koukat do zrcadla v posilovně, budu radši sedět v hospodě a kecat nesmysly."

"Myslím, že role Harta byla pro Colina opravdu těžká. Není totiž vůbec jako on. Hart je sladké dítě, ale on je tvrdý chlap. Musel se zbavit svalů a zahrát si na křehkého hocha. Svou práci však odvedl skvěle," chválil Colina jeho slavnější kolega.

Jak jinak si vysvětlit Colinovo počínání před natáčením choulostivé scény s nervózní Salmou Hayekovou v romantickém snímku Zeptej se prachu, který momentálně běží v našich kinech? "Když jsem vyšla svlečená z šatny, Colin skákal úplně nahý po písku a říkal, že předcvičuje balet. To mě vážně rozesmálo a určitě mě to trochu uvolnilo," svěřila se Salma. "Čekala jsem, že choulostivé scény s hercem s takovou milovnickou reputací budou trochu nepříjemné, ale Colin je gentleman. Když jsme vedle sebe leželi nazí, ani jednou se mi nepodíval nikam jinam než do očí." Nahoty se Colin ve filmu nikdy nebál, naopak vždycky tvrdil, že by nejradši všechny scény točil bez trenek.

Al Pacino o něm tvrdí, že jde o nejlepšího herce své generace, který dnes v Hollywoodu je. Mimo natáčení se však Colin v LA snaží pobývat co nejméně. Nedá dopustit na to, že je Ir. Tím koneckonců omlouvá i svou lásku k alkoholu. "Jsem irskej kluk, my alkohol prostě milujem." Nejvíc se prý těší, až přestane být filmovou hvězdou, koupí velký dům v Dublinu, bude popíjet pivo a ani se odtamtud nehne. I když teď asi bude mít ledničku ve svém irském domě nacpanou spíš kolou než svým oblíbeným dánským pivem Carlsberg.

A jaký je jeho ideál ženy? "Chci, aby měla smysl pro humor, byla trošku nebezpečná a byla s ní spousta legrace. Každá žena může být sexy a nemá to co dělat s make-upem ani s oblečením. Je to sice staré klišé, ale důležité je to, co vychází zevnitř." Bohužel o tom, jakou vnitřní krásu našel v jedné ze svých bývalých přítelkyň, Britney Spearsové, se Colin už nezmínil.

"Miluju fotbal, ale trénink nezvládám. Proč jsem skončil? Znáte to, ubalíte prvního jointa, vypijete první pivo, objevíte, k čemu jsou holky, a najednou nemáte čas a za chvíli ani kondičku."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama