Panenská pálenka

28. února 2010 v 12:54 | Věrka |  Damian Lewis-Na doživotí
LIFE - Panenská pálenka

,, Ten muž tě obvinil, že jsi mu způsobila závažné poranění a úmyslně. Takové porušení nemohu bohužel přehlédnout, i když jsi moje dcera. Budeš přeřazena na půl roku na odložené případy, poté se můžeš vrátit na oddělení!" oznámí Kevin pod nátlakem z vyšších míst.
,, Tak do háje, on mě napadl a málem mně těmi svými drápy poranil páteř. Můj gynekolog mi už napsal zdravotní omezení, budu muset pracovat jen v kanceláři!" poukáže mu zprávu od odborného lékaře: ,, Zranila si ho a nebylo to nezbytně nutné. Aspoň, že lékař má odpovědnost a napsal ti omezení, protože jak tě znám. Do poslední chvíle bys byla v terénu!" založí zprávu do dceřiny složky.
,, Ahoj tak co ten problém s tím případem vlka. Ukaž se mi. Chci, abys věděla, že jsem za tebe šťastná, co na to malé říká Charlie?"
řekne Dani sestře na toaletách: ,, Ještě, že mi už doktor napsal omezení, jinak by mě převeleli na odložené případy. Charlie, ten to ještě zatím nic netuší. Mám obavy z jeho reakce, nechci dopadnout jako moje máma. Vyřazená modelka, vychovávat dítě sama!" posteskne si Leoni: ,, Měla bys mu to říct. Víš moc dobře, že by tě v tom samotnou nenechal. Sice jsem ho poznala i z jiné horší stránky, děsilo mě to, ale v tomhle se postaví za tebe. Nakonec už se těším na nakupování výbavičky!"
,, Řeknu mu to co nejdřív, mohl by to na mě taky brzy poznat. Víš, jaké jsme měli problémy, když jsme byli sami dva, co teprve s tím třetím. Už vím i pohlaví- bude to chlapeček!" usměje se Leoni a poukáže snímek z ultrazvuku: ,, Malý Charlie. Tak to už vůbec neměj obavy!" uzná Dani: ,, Snad máš pravdu. Kevin má pro nás velký případ, šest nezvěstných dívek z klášterní školy kousek od Los Angeles!" oznámí Leoni: ,, Jak tě znám, jsi zklamaná. Místo terénu budeš v kanceláři!" otírá si Dana ruce do papírového ručníku: ,, K tomu, abyste ten případ vyřešili, stačí, že máte můj mozek v kanceláři!"
,, Pokud se už dostavili všichni detektivové, začneme. Leoni Reeves ze zdravotních důvodů, bude sloužit jen v kanceláři a na oddělení. Během roku se z klášterní školy ztratilo několik mladých dívek, vždy v období různých poutí. Podle naší kriminoložky může vrah být přímo ze školy nebo jen dojíždět na tyto oslavy!" vypoví Kevin a Charlie hned pozvedá ruku:
,, Mám dotaz. Proč nemůže Leoni sloužit v terénu?" Leoni zpozorní a pohlédne na nevlastního otce, jak situaci vyřeší.
,, Leoni prodělává kárné řízení, má i zdravotní problémy. O tom ti řekne určitě sama!" odvede řeč jinam Kevin, Charlie se pootočí na kolegyně stojící vzadu: ,, Mohl bych tě Leoni poprosit, zda bys nám neřekla něco více o případu!" osloví detektiva Kevin. Leoni v krátkých džínových šatech předstoupí před jednotku. Charlie si hned povšimne mírně zvětšeného bříška pod šaty, doputuje pohledem až k její tváři. Leoni vytuší, že už nemusí toho příliš vysvětlovat.
,, Věk dívek se pohybuje od 15 do 17 let, ale nebylo nalezeno ani jedno tělo nezvěstné. V okolí školy je řeka, která nyní prochází obdobím zvýšeného toku, těla mrtvých žen by mohla být v ní. Jestli vás mohu varovat, pozor na panenskou pálenku!" usměje se Leoni.
,, Dani, on to poznal. Moje břicho už mluví bez mého souhlasu!" pošeptá Dani bezradně v nákupním středisku: ,, Myslíš. Máš to aspoň usnadněné, vy dva jste případ to ti řeknu. Jdeme se podívat po výbavičce pro chlapečka. To je úplně nádherná představa. Řeknu nemyslela bych si, že vy dva s Charliem budete mít dítě!" zasní se sestra.
,, Víš, že já taky ne. Jdeme na to!" utrousí Leoni a vchází aktivně do prvního obchodu s dětským oblečením.
,, Dani, proti nám jde Jennifer. Víš, co by to bylo, kdyby ona věděla dřív, že Charlie bude otcem. Odskočím si na toalety!" vnutí sestře všechny tašky s hračkami, oblečením a odchází na toalety. Sestra pohlédne na tašky a poté na přicházející bývalou ženu svého kolegy, snaží se trapas zmírnit úsměvem.
,, Dani, jste to vy. Neříkejte, že jste v požehnaném stavu. Blahopřeji!" gratuluje ji Jennifer. Dani nemá v úmyslu vyvolávat a šířit lživé zprávy o tom, že je v jiném stavu s panem neznámým, zvlášť když žádný není. Otočí se, ale po Leoni ani stopy. Nechala ji stát uprostřed obchodního střediska s taškami kojeneckých potřeb a sama se ukrývá. Otočí se zpátky k Jennifer: ,, To není moje. Ale mojí sestry, to ona je v tom požehnaném stavu!" vysvětluje, Jennifer zvážní.
,, Vaše sestra je přece Leoni Reeves, ona chodila s Charliem!" uspořádává si informace, Dani jen přikyvuje: ,, Kdo je tím šťastným otcem, někdo nový?" usměje se znovu Jennifer: ,, No ano!" vyhrkne: ,, Pozdravujte ji, moc vaší rodině blahopřeju!" odchází.
,, Tak co?" přidává se k sestře po chvíli Leoni: ,, No, kdyby ses neschovávala na toaletách, mohla si ji bavit ty. No neřekla jsem ji, že to máš s Charliem. No věděla, že jste spolu chodili, řekla jsem ji o někom novém. Lepší je, když si bude myslet, že jsi promiskuitní než, že její bývalý manžel s tebou očekává potomka. Zvlášť, když oni spolu dítě neměli!" vysvětluje složitě sestra a předává Leoni všechny tašky: ,, Děkuji. Udělala si dobře, jsem zvyklá, že jsem brána jako štětka, děkuji!" svůdně odchází od sestry, která sleduje její ladnou chůzi s těma všema taškama: ,, To snad není pravda, ona tam má nějaké odpružené podpatky!"

,, Vítám vás, Leoni. Nakupovat, ale to jste se nějak rozjeli!" pomáhá sestrám s taškami Ted.
,, Ne my to zvládneme!" brání se Leoni v růžové halence a džínách před odhalením: ,, Ted nám rád pomůže, nemůžeš nosit těžké věci!" napomene ji sestra, předává tašky rodinnému příteli: ,, Tede chcete radu. Dnes večer je nechte o samotě, sestra je poněkud emočně nestálá!" pošeptá Dani Tedovi, rychle se vrací ke svému vozu a odjíždí.
,, Ahoj. Vypadáš nějak unaveně, copak se ti stalo?" objímá Charlieho kolem ramen, políbí ho na tvář: ,, Trénink a zítra odjíždíme do toho města s tou klášterní školou, nechceš mi něco říct?" nechá se od ní líbat: ,, Co bys chtěl slyšet. Co si třeba zaplavat?"
,, Telefonovala mi hned moje bývalá žena, že si těhotná s jiným mužem. Dopoledne jsem si všiml toho bříška, to chci třeba slyšet!" posadí si ji na klín.
,, Mohlo mě napadnout, že to hned řekne tobě. Nechtěla jsem, aby to ona věděla dřív než ty, jsem těhotná!" vypoví Leoni: ,, Tak já budu otcem? Kdy se to stalo?" políbí ji Charlie.
,, Jo bude to chlapeček. No kdy, před dvěma měsíci a zrovna tady u toho stolu!" obejme ho a hladí ho po vlasech: ,, Ani nevíš, jak jsi mě překvapila. Jsem moc šťastný. Navrhuji, že ti napustím vanu teplé vody!"
Leoni odchází do horního patra, Charlieho v jejím následování vyruší domovní zvonek. Otevírá dveře.
,, Přišla jsem se podívat, zda jsi v pořádku po tom všem?" oznámí Jennifer a pohladí ho po tváři: ,, Ne vyříkali jsme si to s Leoni, nech toho prosím!" snaží se zabránit bývalé ženě ho svádět a dotýkat se ho.
,, Já jsem otcem toho jejího dítěte. Ty máš přece svoji rodinu, nech mě žít znovu!" domlouvá ji, zavírá za sebou domovní dveře. Rozhlédne se, zda tento rozhovor nevyslechla Leona. Vychází po schodech do patra, míří ke koupelně.
,, Kdo je tento muž na tvé konspirační nástěnce?" nachází přítelkyni s jednou z vystavených fotografií v jeho konspirační teorii: ,, To je Robert Don, jeden z hlavních mých podezřelých. Proč ty ho znáš?" zajímá se: ,, Několikrát jsem ho viděla na přehlídkách!" vrací fotografii na nástěnku.


,, Kam to jdeš? Co ta koupel?" vychází Leoni v županu za Charliem: ,, Dej si ji a počkej na mě!" políbí ji na rty, odchází z domu.

Charlie vchází rázně do jednoho z nočních podniků, míjí tanečnice a návštěvníky. Míří rovnou do vyhrazené lože: ,, Charlie Crews. Co tě k nám přivádí?" otočí se na něj statný muž tmavé pleti: ,, Přestaň se motat kolem mé přítelkyně. Co po ní chceš?" přisedne si k němu, položí na stůl revolver. Dívky sedící kolem majitele baru se zvedají.
,, Tvá přítelkyně je neskutečně krásná žena, inteligentní a má v podsvětí pověst tvrdé ženy. Nemůžu snad jít na přehlídku, kde ona zrovna předvádí. Slušela by ji na krku nějaká sada diamantů, co říkáš?" řekne provokativně muž: ,, Mě jsi mohl zničit život, nechat mě hnít ve vězení, zničit mi manželství. Na ni zapomeň. Jestli si jen slovíčkem postěžuje, že ji obtěžuješ nebo sleduješ, zabiju tě!" drží ho pod krkem Charlie: ,, Přestaň čmuchat kolem mě a nechávám vás. Dobrou noc a pozdravuj ji!" volá za odcházejícím Charliem, dívky si k němu sedají zpět: ,, Viděli jste příklad, když muž ztratí hlavu pro ženu!"
,, Kde jsi byl. Tys byl za tím mužem?" překvapí ho přítelkyně v noční košili: ,, Ty ještě nespíš, sleduji ho už několik měsíců a nemá tě co sledovat. Je to nebezpečný muž, dávej si na něj pozor!" dává ji ruku kolem pasu a vede ji do schodů k ložnici: ,, Proč chceš dopadnout vraha těch tvých zločinů? Víme oba moc dobře, že to na tebe hodili lidé, kteří jsou policisté a na těch nejvyšších místech. Neřeš už minulost. Ten tvůj Don je slabý odvar proti těm, s kterými jsem se setkala já. Pojď si lehnout!" políbí ho na tvář.

,, Stop. Ty sis zase naladila policejní stanici, aby si mohla jet za námi až sem. Máš předepsané vše řídit z kanceláře, centrály!" brání ji v chůzi otec: ,, Nemusela jsem nic ladit, Karen o tom mluvila tak nahlas, že jsem vše vyslechla u té spojovatelny, kam si mě posadil. Jak vám můžu radit, když nejsem na místě činu!" brání se Leoni v bílém tílku a tříčtvrtečních kalhotách s khaki potiskem.
,, Jsi těhotná a může to být pro tebe nebezpečné. To musí přestat, že ty si porušuješ permanentně pravidla, čekáš ještě, že to za tebe vyřeším. Budeš tady radit v otázkách kriminologie a jak tu bude hrozit útok, násilí klidíš se z cesty!" káže ji otec: ,, Jistě jak ucítím útok, násilí odjíždím nebo se zabarikáduju, slibuji!"
Kostel. V lavicích sedící věřící naslouchají kázání místního faráře: ,, Zlo přichází!" pozvedne ruce k obloze, dveře se rozevřou. Všechny oči věřících se upnou na Leoni a Kevina.

,, Pánové, tady slečna policistka je v požehnaném stavu. Ale naše panenská pálenka vám ani miminku neublíží!" přemlouvají Leoni místní návštěvníci hospody, nalívají z nádoby do skleničky čirý alkohol: ,, Tak jen, abyste se neurazili!" pozvedá skleničku a vypije ji.
,, Kde si se tady vzala? Jen si chvíli beze mě a už si nevíš s případem rady. To bylo naposledy, v těhotenství je alkohol zakázaný!" roztáhne Charlie zatažené závěsy na oknech. Do Leonina pokoje vniká zvuk zvonů z nedalekého kostela, probouzí se oblečená na posteli. Je jí opravdu špatně, žaludek na vodě.
,,To je už očistec?" špitne a padne zpět na lůžko: ,, Jen se pojď podívat na sestru, trpí na lůžku jako Panna Marie, je jí to tady zasvěceno?" povolává do pokoje Dani: ,, Ta zažívala rozkoš. Nechte mě umřít někde v koutku. Dani, pojď blíž!" nabádá sestru, která usedá na lůžko.
,, Pohlídej mi ho, chraň ho před jeptiškami a chovankami. Zítra si to zvládnu sama!" pošeptá Dani a pokládá si na čelo obklad: ,, To víš, že ano. Vyspi se a pij heřmánkový čaj!" přikrývá spící sestru, následuje kolegu.
,, No jo místní pohostinnost a ta radost z dítěte a z toho, že má k němu i otce. Neboj večer bude v pořádku, ale sundej ji všechny ty náboženské ikony z pokoje. Je ateistka!" komentuje Dani a překvapeně pohlížejí na Kevina, který si přidržuje na čele obklad: ,, Dani spí, co se to tady včera dělo?"
Pár policistů prochází areálem kláštera, jeptišky v sutanách se ohlížejí zvědavě po jediném mužské návštěvě za několik let.
,, Dani Reeves a Charlie Crews. Vyšetřujeme případ těch zmizelých dívek!" poukáže služební odznak představené: ,, Nevím, jak vám mohu pomoci. Vždy jsme se to dozvěděli tak, že po nějaké době nám jejich spolubydlící oznámili, že jsou nezvěstné. Věci zůstali na pokojích!" vypoví žena: ,, Pane Crews, jsme ženský klášter a vzbuzujete zde pozdvižení. Jste ženatý?" optá se představená: ,, Omlouvám se za komplikace. Rozvedený, ale uvažuji o dalším manželství. Brzy se stanu otcem!" odpoví Charlie, žena se zhluboka nadechne a pokřižuje se. Pohlédne na něj opovržlivě.
,, Připadne ti to tady tak ponuré, konzervativní. Kam jsem to zase došel!" rozhlíží se po menším městě Charlie, zakousne se do jablka: ,, Jedno je jisté, ty pohřešované dívky musí být někde tady!" rozhodne Dani: ,, Jako tady, přesně tady?" pohlédne si pod nohy kolega: ,, Jako tady v tom městě, ale kde? Přece musí z těla něco zbýt- kosti, tkáně, krev. Odborník leží v alkoholovém opojení. Ne podívej, sexbomba vylezla z hotelu!" poukáže na sestru vycházející na terasu s tmavými slunečními brýlemi, rozpustným vitamínem ve sklenici s vodou. Jde k nim a usedne vedle stejně postiženého Kevina.
,, Dnes si dávám tu slavnou pálenku já. Charlie řekl představené kláštera, že je rozvedený a očekává narození nemanželského dítěte a zavrhla ho!" usměje se Dani: ,, Klidně ji ochutnej, ať trpí chvíli nikdo jiný. No a co bude s tou svatbou pyšný otče?" vysune si Leoni sluneční brýle do vlasů.
,, Jestli se někdo chcete zeptat, co tady dělá?" ukáže Kevin na dceru: ,, Ani ne, akorát jste se včera museli rodině opít!" utrousí Dani: ,, Aby bylo jasno, já řeším všechny dotazy ohledně kriminologie z hotelu. Mám zákaz vstupu do nebezpečných míst!"

Postarší muž schází do sklepení. Uzamyká za sebou dveře, přistoupí k velkým dřevěným nádržím, uvolní kohoutek a napouští do skleněné sklenice čirý roztok. Navrací se přes dvůr do hospůdky, postaví sklenici před Dani a Charlieho. Nalívají si její obsah do skleničky, popíjejí.
,, U toho být nemusím, jdu nahoru a dobře se mi opijte!" poplácá je po ramenou Leoni ve sportovní soupravě, středně dlouhé vlasy má stažené do drdolu a glitrové modré čelenky:
,, Neměj obavy vrátím ti ho na pokoj!" ujišťuje ji sestra: ,, Jestli z něho potáhne jako ze soudku, tak si ho klidně ponechej!" odchází Leoni do svého pokoje. Ulehá na záda na své lůžko, zakousne se do jablka a pročítá si místní kroniku. Prochází očima jen nezáživné zprávy o svatých přijímáních, oddychne si a odloží knihu. Pohlíží do stropu, posadí se na posteli. Vybíhá na chodbu, sbíhá schody a pohlíží na popíjející sestru s Charliem.
,, Máte tady telefon, potřebuji mluvit s místním šerifem!" oznámí naléhavě hostinskému, který k ní přitočí telefon a číslo v zápisníku: ,, Šerife, vím asi, jak se zbavuje těl těch dívek. Bude to velmi náročné a musíme začít hned!" oznámí do telefonu.
,, Co se děje?" přichází k ní Dani: ,, Šerif jede sem. Ty těla jsou v té rozvodněné řece, jak je proud unese- jsme bez důkazů!" oznámí Leoni a dopíná si bundu: ,, Vy chcete prohledávat v noci řeku?" podiví se Charlie: ,, Nemáme na vybranou. Ráno by mohlo být pozdě, šerif přivede dobrovolníky a policisty z okolí. Vy nemusíte s námi, ještě byste se utopili!" nalije si na kuráž sklenku pálenky, otočí ji do sebe a odchází.
Ostré reflektory září na hladinu řeky tekoucí přímo pod klášterem, Leoni sleduje potápěče a dobrovolníky procházející dno řeky z břehu: ,, Proud je silný, mohl je odnést už několik kilometrů daleko. Ráno půjdeme dál, co vás napadlo?" přistoupí šerif k Leoni, která pohlédne k budově kláštera na skalách: ,, Klášter má nějakou kanalizaci ne. Řekněte svým mužům, ať se přesunou přímo do úsečky pod klášterem!" rozhodne Leoni. Potápěči a dobrovolníci po kolena ve vodě se přesunují, vcházejí ho hluboké kalné řeky. Po chvíli první potápěč hlásí nález těla, celkem pět těl mladých dívek zatížené kameny.


,, Že byly pohřbené přímo v řece není jen tak. Hrozilo, že dříve nebo později mrtvoly vyplavou. Šerife, vzpomínejte celou noc, zda se nestalo v minulosti něco zvláštního a nemělo to spojitost s řekou!" oznámí Leoni.
,, Vy ještě nespíte, děje se něco?" vrací se policistka do hotelu, hospoda je už uzavřená a jen za pultem uklízí muž, který zde pomáhá hospodskému: ,, Moje matka je těžce nemocná, musím se o ni starat!" odpoví muž: ,, Nechcete pomoct, jsem lékařka. Mohla bych si ji prohlédnout!" nabídne Leoni: ,, Tak pojďte!" povolí muž a odvádí ji do menšího bytu za hostincem. V posteli leží šedovlasá žena, svírá v rukou dřevěný kříž a modlí se. Leoni si rozepne bundu, posadí se na okraj postele. Pozvedá ženinu ruku, přeměřuje tep a přiloží ji ruku na čelo.
,, Nemáte tonometr na měření krevního tlaku?" otočí se na syna, který ji podává přístroj. Leoni přikládá fonendoskop na hruď postarší ženy, naslouchá srdečním ozvám slábnoucího srdce: ,, Zůstaňte s ní, nebude už dlouho trpět. Je mi to moc líto!" oznámí a podává mu ruku.
,, Děkuji vám!" poděkuje muž, Leoni odchází do svého pokoje. Pověsí bundu do skříně, odsune z postele svoji rozečtenou knihu o historii města. Ulehá vedle Charlieho, který se probouzí a políbí ji na čelo.
,, Myslela jsem, že budete ještě popíjet. Dnes už potom všem asi neusnu, celkem pět těl jsme vytáhli z řeky. Soudní lékař je pitvá celou noc!" odpoví Leoni a pohlížejí si do očí: ,, Nikdo neměl chuť pít!" odpoví Charlie a políbí ji: ,, Dole umírá matka toho pomocníka hospodského!" odsune ho stranou, ulehá mu na hrudník a usíná.

,, Leoni, promiň, že tě budím. Přijel šerif a chce s námi mluvit!" vchází do jejich pokoje Dani, sestra se pomalu zvedá z Charlieho hrudě: ,, Nás už nikdo neruší. Objednala bys mi silnou tureckou kávu, pomáhá to na ranní nevolnosti!" poprosí Leoni, obléká se. Scházejí s Charliem do hospody, Dani sestře podává objednanou kávu.
,, Měla jste pravdu. Před dvaceti lety u řeky znásilnili matku Paula, to je ten pomocník hostinského. Poté ji ten, kdo ji znásilnil, hodil do řeky. Utopila by se, kdyby ji nezachránili lidé. Ale poté zjistila, že čeká Paula a od té doby se k němu chovala hrozně. Byla silně věřící a dítě zplozené při znásilnění bylo proti jejímu přesvědčení!" vypovídá šerif: ,, Včera v noci jsem ji vyšetřovala, umírá. Proč ho rovnou nezatknete?"
,, Zmizel. Nejhorší na tom je, že Paul asi zjistil jméno svého otce!" oznámí šerif: ,, Kdo je to, může být v ohrožení života?"
,, Místní farář. Paul to musel nějakým způsobem zjistit!" odpoví šerif, všichni se aktivně zvedají od stolu. Chtějí zabránit další vraždě, tentokrát smrti muže, který znásilnil matku vraha a pokusil se ji utopit.
,, Vlez si do té vody, slyšíš. Já jsem tvůj syn, málem jsi moji matku zabil. Já se o ni celý večer staral!" zařve Paul a muž vstupuje do řeky, stojí po pás ve vodě: ,, Dál běž, tak dělej!" pobízí Paul promodralého faráře, který se zcela potopí do plynoucí řeky.
,, Stůjte Paule, stálo vám to za to?" kráčí k podezřelému Leoni: ,, Stálo, kvůli němu mě matka nenáviděla. Vzdám se jen proto, že jste jako jediná matce pomohla!" odpoví Paul a vkládá revolver do její rozevřené dlaně: ,, Díky, moc mě to mrzí!"
,, Tady máte pitevní zprávu. Ty dívky jako by byly mumifikované, na jejich pokožce se nalezly stopy alkoholu, ale vysvětlení po mně nechtějte!" zastaví Charlieho šerif:

,, Nepotřebujeme vysvětlení, já vím, co s těmi těly dělal. Akorát se mi chce z toho zvracet, pojďte se mnou!" rozhodne Leoni. Do podzemního sklepení vniká denní světlo, policistka schází po schodech a pozastaví se u velkých dřevěných nádrží.
,, Tak šerife, převážete ty nádrže a uvidíme, zda se nemýlíme!" povzbuzuje Leoni šerifa,který přistoupí k jedné z nádrží a převrhne ji. Do místnosti proudí voda, jako poslední vyplave z nádrže ženské mrtvé tělo.
,, To je ta panenská pálenka. Promiňte, není mi dobře!" vybíhá Leoni ven z podzemí, poklekne na zem a zvrací společně s Dani, které si zpětně uvědomily, že pálenku taky vypili.

Leoni přichází za Charliem do místního faráře, kde sloužil mrtvý: ,, Mám špatné zprávy, ten farář z toho všeho prodělal infarkt. Je mrtvý!"
,, Byl to moc poučný případ, z jejich církve nezůstal kámen na kameni!" uzná Charlie: ,, Víš čím já se řídím? Raději být ateista než věřit faleši svátosti!" pronese Leoni: ,, Všichni na tebe čekají, mám tě tu chvíli nechat o samotě?"
,, Ne, něco pro tebe mám. Je už snad vhodná chvíle, vzala by sis mě?" otočí se na ni a poukazuje na diamantový prsten, Leoni na něj pohlédne a jde blíž: ,, Jak si věděl, že po tomto prstenu tolik toužím? Když mi nasadíš tento prsten na prst, budeš mě mít na očích do konce života a se všemi mými náladami a negativy. Chceš to?" natahuje se po prstenu, ale Charlie ji s ním uhne: ,, Já vím všechno. Myslíš, že už tě asi nepřevychovám a rád obětuju svůj klid s Tedem. Tady ho máš!" nasazuje ji ho na prsten, Leoni si ho prohlíží: ,, Je úchvatný!" pronese dojatě a políbí ho na rty.

,, To aby to tady z Vatikánu vysvětili, vyhýbala ses kostelům a všem těm svatým věcem obloukem. Zdržujete!" promlouvá Dani na sestru vycházející z kostela: ,, Ať si vysvětí všechno, nebuď nevrlá!" nasadí si tmavé sluneční brýle, ve světle zazáří zásnubní prsten.
,, Stop. Ukaž mi to, ten je zásnubní od Charlieho?" zastaví sestru Dani a prohlíží zkoumavě prsten na jejím prstu: ,, Ano. To ty jsi mu o něm řekla?" usměje se Leoni: ,, Gratuluji. Budeme se před ním chovat klidně, žádné hysterické výjevy. Jak si to dokázala, že jsi usadila Charlieho Crewse. To bude tvůj psychologický vrchol, věř mi!" pohlíží na sestru přes sluneční brýle, Leoni se začne smát i se sestrou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barča-Tvoje School Kams:D Barča-Tvoje School Kams:D | Web | 28. února 2010 v 14:11 | Reagovat

Čauky já se mám skvěle:D..Ty??
Hlásla sem pro tebe-4.hlas:D
Ty si je taky užij...
Pá pusoo:D:D:D

2 Nelly Nelly | Web | 28. února 2010 v 20:23 | Reagovat

Jéé..tak to gratulujem.!:) Teras som hlasla a bol to 5-hlas.! :-D

3 Nelly Nelly | Web | 28. února 2010 v 20:23 | Reagovat

Bruce Willis (Brokenheartedmen)  33.3% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama