Březen 2010Pohotovost,hasiči a spálené cukroví

30. března 2010 v 17:20 | Věrka
Ráno mě probudily zvuky z koupelny. Bylo teprve něco okolo 7:20 a já jsem chtěla minimálně dalších pět hodin spát. Co je tohle za svátek,když musím vstávat tak brzo? Přece jen jsem vylezla a v domnění,že ten rachot dělá můj mladší bratr,ale zvuky vycházely z koupelny. ,,Mami?" Nevěřícně jsem zírala na mámu,jak ve vaně loví kapra. Nevím,co to máme za zvyk každým rokem si kapra hodit do vany a nechat ho tam přes noc. Proč nemůžeme jako normální lidi prostě zajít do obchodu nebo k nějakýmu stánku a rybku si koupit? ,,Chudák Herbert",vzdychl můj mladší bráška. Jo to je další stupidní zvyk-brácha kapra vždycky nějak pojmenuje. Ale Herbert není až tak zlé (omlouvám se všem Herbertům),ale v minulých letech to byl Vavřinec,Bartoloměj,Kvido,Arnošt....
Takže Herbert je docela pěkné jméno.
Celá koupelna byla zaplavená. A mým úkolem bylo,když máma Herberta ulovila,koupelnu dát do pořádku. Proč já?!
Kolem oběda k nám přišli známí. Haha hihi. Děsná nuda. Herbert stále ještě dýchal. Letos ten kapřík přirostl bráškovi k srdci,takže mamka neměla šanci ho zabít.
Seděli jsme v obýváku a jedli naše spálené cukroví,které jsme každýjm rokem pekly. Moje máma není prostě dobrá kuchařka..... Teta Jarmila si ale vždycky pochutnala. Ale problém byl v tom,že až moc. Mlaskala a drobky byly snad i u sousedů.

Pomalu se stmívalo a já se skaždou hodinou modlila,aby jsme to už měli za sebou.
,,Ne,Herberta ne!" Bratr se snažil kapříka bránit a mým úkolem bylo ho držet. Ale znáte to. Kousnul mě,já ho pustila a mamka místo kapra fikla bráchu. Takže na podlaze ležel Herbert a hned vedle něho i teta Jarmila,která nesnáší pohled na krev. Máma popadla telefon. Myslela jsem,že volá záchranku pro bratra. ,,To zvládnu,je to jenom škrábnutí",naštěstí! Máma se na mě tázavě podívala. ,,Nevolám záchranku pro tvýho bráchu,ale pro Herberta!" Nemohla jsem uvěřit svým uším. Za chvíli podle rad po telefonu moje máma oživovala brčkem Herberta a mezitím mu bráška připravoval hrobeček ve vaně. Tetě Jarmile se nikdo nevěnoval,což byla veliká chyba. Nikdo totiž nezpozoroval,že ty lampičky na stromečku,které jsme koupily v čínské tržnici,zažehly stromeček.
...............
Skončilo to protentokrát dobře. Herbert přežil a koupal se ve vaně,brácha si hrál na mrtvolky s unavenou Jarmilou a my jsme si konečně mohly nově vymalovat bejvák.........


A co vaše Vánoce? :) :) :)

Rozhovor s Brucem

30. března 2010 v 14:28 | Věrka |  Bruce Willis-Video

Farrell na procházce

30. března 2010 v 13:30 | Věrka |  Colin Farrell-Gallery
Se setrami
Že mu to sekne,no ne? Ty brejle,košile..... auuuuu :) :) :)

S.W.A.T. (celý film česky)

29. března 2010 v 14:18 | Věrka |  Colin Farrell-Video
Když se vám po 72 minutách ukáže ať 55 minut počkáte,počkejte,protože to za to stojí...(určitě to dokoukejte!!!)Písničky Bruce....začínám mít ráda tenhle styl...:) :):)

28. března 2010 v 18:01 | Věrka |  Bruce Willis-Video

A s textem,kdyby jste si to chtěli přeložit...nebo zazpívat? :) :) :)snad se vám líbí :) :) :)

Velikonoce,vajíčka,pomlázka....a nervní babička

28. března 2010 v 10:18
Na Velikonoce budu u babičky a co vy? To bude pěknej vopruz,neustále se bavíme o kytičkách co nerostou,sousedech co dělaj naschváli a o známích,kterých máme plný zuby. Vlastně se nemám do čeho zapojit,takže celejch těch 5 dní budu zticha a na otázky: Už máš kluka? Nepovyrostla jsi? A co ve škole? Zůstanu neutrální.
Na blogu asi nebudu......což je blbý,ale přednastavím několik článků,které se postupně zveřejní....takže úrčo něco novýho přibude..... Ale až se vrátím bude konec absťáku a usednu ke svý myšičce a klávesničce...... :) :) :) Krásný Velikonoce přeje brokenheartedmen

Daniel Craig, Casino Royale

Už jen 3 dny mučení a bude konec učení :)

28. března 2010 v 10:06
Přestože se budeme učit už jen 3 dny,nebudu to mít vůbec lehký!
V pondělí mám 3 hodiny angličtiny za sebou!!! A to ještě s učitelkou,která tím svým datlováním do počítače dokonale ničí moji auru(hihi :) a ještě se vždycky chechtá...no nevím čemu.... Každý ráno,když stojíme před školou,projde okolo nás se svojí dcerou,která neumí říct ani bů. Vlastně se jí nedivím,nikdy bych nedala svoje dítě do školy,kde bych i učila!!!!
V úterý píšeme z chemie.....velikananánjskej test z rovnic,chem.výpočtů a vzorečků.... ble!
Omlouvám se všem,kteří mají rádi chemii,ale mě úplně ubíjí!
Ve středu budeme mít pracovky.... To vám musím říct....
Měli jsme ve třídě jednu takovou kytku(myslím fíkus) a na každých pracovkách jsme líhem ošetřovali její lístečky jeden po druhém,dalo to docela práci no a pak byli jarní prázdniny,my jsme přišli do třídy a bylo po kytce. Pak přišla úča na příroďák a sprdla nás. To,že jsme tady týden nebyli a nikdo tu kytku nezalil to už je věc druhá..... Jediné,co nám vydrželo ve třídě,jsou dva malý kaktusy,jejichž květináč je plnej lístečků a dopisů jo a ještě máme palmu,kterou sem tam nějaká učitelka zalije...........
Kytky jsou vopruz! Až budu mít vlastní bydlení koupím si umělý.... A co vy?
Taky jste takový floristi? :) :) :)

Na Haiti

28. března 2010 v 9:47 Daniel Craig-Gallery

Na telefonu,jako podpora pro Haiti


Nejvíc sexy muž světa 2010

28. března 2010 v 9:35 Colin Farrell-Irsko
2. nejvíc sexy muž světa je Čech a víte kdo je první??? Nejkrásnější a nejvíc sexy muž světa pochází z Irska!!!!!!
Irští muži jsou známí svojí oblibou k pití,hlavně Irské Whisky a piva Guiness....
Přesto vypadají tak sexy! Co říkáte?


Skléroza,zkoušení a nuda

27. března 2010 v 15:47
Máte ve škole učitele/učitelku,co je tak sklérotický/á,že když se má psát test,tak se nepíše a když se psát nemá,tak se píše? A co teprve učitel/ka,který/á je tak nahluchlý/á,že i když větu opakujete na popáté,neslyší vás? Říká se,že učitelé mají mít nervy s námi,ale MY musíme mít nervi na ně! Vlastně je to docela vtipný,no ne? V určitém věku,když se z učitelů stávají spíše starožitnosti,které by se měli vystavovat ve vitríně,je škola docela sranda. Jen vám nesmí uletět nervy....Přece jen to má ale i dobrou stránku,když utrousíte nějakou poznámku,učitel to lehce přeslechne....No co. Všichni zestárnem,jen na učitelích to vidí denně nejmíň 80 dětí.....
Jestli budu taky taková,tak potěš pánbůh! Nevadí. Aspoň budu navždy zvěčněna ve vitríně s nálepkou přilepenou na hlavě,kde bude moje jméno....(sláva přichází v různých podobách,no ne?) :) :) :)


Rozhovory 2010

27. března 2010 v 14:57 | Věrka |  Colin Farrell-Video


Názory a fakta

27. března 2010 v 14:56 | Věrka |  Colin Farrell-Biografie
Prohlásil že prsní implantáty považuje za naprosto nejhorší vynález moderního lékařství. "Úplně si dokážu představit, že by se lidstvo bez podobného vynálezu obešlo. Ženy se tak spíše ničí, než zkrášlují."

Nezajímá ho role Jamese Bonda, která mu byla nabídnuta. Už při natáčení Alexandra bylo hodně akce a bitek, zlomil si kotník a zápěstí...

V dětství se chtěl stát fotbalistou po tátovi.Má bratra a dvě sestry: Eamona, Catherine a Claudine.

Kouří cigarety Camel Light.

Pivo Carlsberg označil jako "Mateřské mléko."

Jeho nejlepší kamarád se jmenuje Ruairi a říká mu Ru.

Na pravé ruce má tetování "Carpe diem with my girl", a po svatbě si část "with my girl" nechal přetetovat velkým křížem. Carpe Diem znamená užívej dne. Na prsteníčku má natetováno jméno své exmanželky Amelie "Millie."

Trpí chronickou poruchou spánku od svých 12 let.Když natáčel Minority Report, musel 36 krát opakovat scénu, kde říká: "Jsem si jistý, že všichni rozumíte fundamentálnímu paradoxu metod Precrimu."

Celkem málo jí.

Za Hartovu válku dostal 2,5 mil. dolarů, za Test 5 milionů a za S.W.A.T. 8 milionů dolarů.

 je pověstným majitelem největšího penisu v Hollywoodu.
Co myslíte vy?

27. března 2010 v 14:42 Colin Farrell-Biografie
Bizarní je, že ačkoliv Colin Farrell je na první pohled rozený provokatér, zlobič a rváč, kterému je jakákoli přísná disciplína cizí, režiséři ho donedávna neustále obsazovali do rolí přislušníků nejrůznějších uniformovaných složek a přísně organizovaných útvarů. V Hartově válce ho poslali do armády, ve filmu S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení z něj udělali policajta, ve Spielbergově Minority Reportu byl jakýmsi vládním úředníkem a v historickém spektáklu Alexander dokonce velel nejmocnější armádě starověku. V thrilleru Test ho pro změnu naverbovali do CIA a policajta si zahrál i v předloňském akčním filmu Miami Vice, po kterém si dopřál delší pauzu.
Nyní to ovšem na další role, vystřižené podle jedné uniformované šablony, ale nevypadá: "Nejradši mám postavy, ze kterých jsem dopředu trochu vyděšený, se kterými si nevím rady," říká. "Takové mi pak nejvíc pomáhají zorientovat se v sobě samém i ve světě okolo." Donedávna to ovšem často vypadalo, že postavou, se kterou si ví rady ze všeho nejmíň, je Colin Farrell coby světoznámá celebrita. "Sláva je něco, co pořád ještě moc nechápu. Jako kluk jsem obdivoval pár fotbalistů a sbíral jsem jejich podpisy. Vzpomínám si, že pak, když jsem si ty kousky papíru prohlížel, jsem si říkal - a co teď s těma pitomýma podpisama budu dělat?