Krávy,foťák a filmová hvězda! -1.díl

2. března 2010 v 14:48 | Věrka |  Colin Farrell-Povídka

Alice


Jak jsem se jenom mohla nechat překecat? Co to tady vlastně dělám? Když mi šéf nabídl zajímavou práci v zahraničí,představovala jsem si Francii,Itáli nebo Ameriku...a místo toho jsem na letišti zjistila,že se vydávám napospas Irsku...hm...skvělé. ,,Uděláš skvělou reportáž!",jásal Roman,když mi předával můj úplně nový foťák. Hm...to bude tedy zábava.
Když jsem přitála na letišti v Dublinu,zlepšila se mi nálada. Jako novinářka,jsem měla povoleno fotit,což se mi zamlouvalo.

Colin


Poslední dobou je to na nic. Jsem rozvedený bez dětí a bez pořádné práce. Místo natáčení,se každou noc dorazím a skončím s opicí. Už asi tři měsíce si říkám,že to takhle dál nejde,ale večer vždycky změním názor. Přece si nenechám od kámošů říkat,že jsem bábovka,ne? Ale dal jsem to. Vypil jsem tři lahve whisky za jeden večer. Jo chvíli mi to přišlo jako dost dobrá zábava...
Ale teď jsem zase tady. S opicí jako tele.


Alice


No co,tak prostě nafotím co nejvíc fotek,vyzpovídám co nejvíc zrzavých Irů a Irek..Irek?(to zní divně,co?)...no a pak se prostě vypařím. A tu reportáž z tohohle zapadákova omlátím Romanovi o hlavu. Proč jen Irsko? Znám vůbec někoho slavného z Irska? Možná...skupina U2. Jo,to bude ono.
Já,která miluje město! Chápete? Já byla vyslána do země polí,luk a hájů.....a zrzavých ožralců...jo,možná proto sem poslali zrovna mě.....

Colin


Jo,jasně. Byl jsem na léčení. Ale co mi bylo platné? Když nemám pro co bejt střízlivej? Pro to,abych sledoval svý kámoše a Irský holky,co milujou Brada Pitta fakt nemůžu být při smyslech.
Holku....jo to jsem neměl dlouho. Myslím jako vážný vztah..chápete. Sem tam zakopnu o nějakou tu holku,co mě pozná z nějakýho stupidního filmu a pak spolu prožijeme noc....Takže kromě rychlovek,co se ze mě snažij vytáhnout prachy..jsem neměl vážný vztah od svého rozvodu. Jo. Rozvod je svinstvo.

Alice


Ale jestli mě sem Roman poslal jen proto,abych mu nafotila krávy a promluvila s šamanama,mohl mě poslat alespoň někam,kde je tepleji,třeba do Afriky. Brrr. Ach! Jak já nenávidím přírodu! Ale za to miluju město! Musím se jet podívat do centra Dublinu. Jen co se ubytuju. Doufám,že mě Roman nechce mučit víc než je nutné,protože jestli skejsnu někde v chudý čtrvti a zapadlým motelu,padám odsud pryč ještě rychleji než raketa...(tohle je první díl mé povídky.....piště mi komentáře!!!!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama